Prezentacija organizovana "par excellence"!

Dana 21.05.2012. smo u Baru (Crna Gora) održali tehniÄku prezentaciju u organizaciji naÅ”eg partnera, tamoÅ”nje firme “MEÄEDOVIÄ COMPANY” d.o.o, koja predstavlja jednog od najznaÄajnijih naÅ”ih partnera (trgovaca graÄevinskim materijalima) na teritoriji susedne Crne Gore.
AUSTROTHERM veÄ skoro 8 godina nudi ovakav vid usluge (tehniÄke prezentacije u kojima predstavljamo sve naÅ”e proizvode, njihovu pravilnu primenu i ugradnju, ali “dotiÄemo” i neke druge teme koje se tiÄu klasiÄne graÄevinske fizike, uÅ”tede energije, graÄenja niskoenergetskih i pasivnih kuÄa itd.) svojim važnijim poslovnim partnerima. Do sada smo u Srbiji i u susednim državama (Crna Gora, Hrvatska i BIH) održali viÅ”e desetina prezentacija posveÄenih trgovcima, izvoÄaÄima radova, projektantima ili graÄevinskim investitorima, ali prezentacija kojoj posveÄujemo ovu vest spada sigurno u jednu od najbolje i ikada organizovanih uz uÄeÅ”Äe naÅ”e kuÄe kao predavaÄa!

“MEÄEDOVIÄ COMPANY” je uspela da na prezentaciji održanoj u barskom restoranu “Centar” okupi viÅ”e od 120 izvoÄaÄa fasaderskih radova iz Äitave Crne Gore, ali i iz južne Srbije, Makedonije i Republike Srpske! Svi ti izvoÄaÄi radova predstavljaju klijente “MEÄEDOVIÄ COMPANY”, odnosno one koji kupuju naÅ”e proizvode na 2 prodajna mesta koje naÅ” partner ima u Baru. S obzirom na geografsku “razuÄenost” svojih klijenata, naravno da “MEÄEDOVIÄ COMPANY” mnogima od njih naÅ”e proizvode isporuÄuje i izvan Bara, tj. Äesto i direktno na same objekte na kojima se naÅ”i proizvodi ugraÄuju.

Restoran “Centar”, uprkos svom zavidnom kapacitetu, bio je pretesan da primi sve one koji su želeli da steknu saznanja o naÅ”em standardnom proizvodno-distributivnom asortimanu, zatim o novim proizvodima koje nudimo na tržiÅ”tima u regionu, o trendovima u graÄevinarstvu (ponajpre sa aspekta poveÄanja energetske efikasnosti objekata), ali i da se upoznaju sa izuzetno bogatom listom naÅ”ih referentnih objekata koju smo danas u stanju da prezentujemo na ovim prostorima. S obzirom na “strukturu” sluÅ”alaca prezentacije u Baru, dobar deo naÅ”e prezentacije je bio posveÄen detaljima pravilne ugradnje naÅ”ih proizvoda ā ne samo kada je u pitanju termoizolacija fasade, veÄ i termoizolacija ostalih delova jednog graÄevinskog objekta. Posebno nam je drago da su gosti naÅ”e prezentacije u Baru, posle zavrÅ”enog zvaniÄnog dela manifestacije, pokazali veliku zainteresovanost za diskusiju, pa smo u razgovorima sa puno njih razmenili sopstvena iskustva iz prakse, odnosno svi smo u tom smislu postali bogatiji.
Druženje na ovom skupu je trajalo Äitava 3 Äasa (nakon nas se gostima predstavila i kompanija “Henkel” sa svojim proizvodnim asortimanom), a domaÄin prezentacije nije propustio priliku da svojim mnogobrojnim gostima priuÅ”ti i veoma bogatu zakusku.
NaÅ”i predstavnici na prezentaciji u Baru su bili direktor marketinga Vladimir ÄujiÄ (dipl. inž. graÄevine), menadžer tehniÄke podrÅ”ke Sava MiloÅ”eviÄ (dipl. inž. arhitekture), kao i naÅ” menadžer prodaje za južnu Srbiju, Crnu Goru i Makedoniju - Zvonko MarkoviÄ.
Podaci o naŔem partneru iz Bara:
MEÄEDOVIÄ COMPANY d.o.o.
MNE ā 85000 Bar
Rista LekiÄa C7
Tel / Fax: +382 / 30 / 315 231
Mob. Tel: +382 / 69 / 067 095
Mob. Tel: +382 / 69 / 616 347
Email: mece@medjedovic.com
|